Mirësevini në Graçanicë

 

Faqja e Graçanicës është faqja, në të cilën
qytetaret e komunës tonë, por edhe më gjerë,
mund të informohen për punën dhe të arriturat
tona, por edhe me preokupimet tona dhe të qytetareve tanë.!
 
Ju keni një version të vjetër të Adobe's Flash Player. Merre Flash player .
Ju keni një version të vjetër të Adobe's Flash Player. Merre Flash player .
Ju keni një version të vjetër të Adobe's Flash Player. Merre Flash player .

Lajme

U caktua Komiteti për Komunitete
19 janar 2018
Mbledhja e parë e rregullt e Komitetit për Komunitete do të mbahet të mërkurën, më 24.01.2018, në
ora 13:00.
më shumë...

U caktua mbledhja e parë e rregullt e KK të Graçanicës
18 janar 2018
Mbledhja e parë e rregullt e Kuvendit Komunal të Graçanicës do të mbahet të enjten, më
25 janar 2018, bëhet e ditur nga Zyra për Çështjet e Kuvendit.
më shumë...

Qytetarët te kryetari një herë në javë
11 janar 2018
Kryetari i Komunës së Graçanicës, Srgjan Popoviq, priti sot qytetarët me të cilët bisedoi për problemet
e mundshme që i shqetësojnë ata. Me kryetarin biseduan 22 qytetarë.
më shumë...

Graçanica për Vasilijin: Le ta ndihmojmë të shërohet
29 dhjetor 2017
Punëtorët e Komunës së Graçanicës me përkrahjen e kryetarit Srgjan Popoviq organizuan aksionin e
grumbullimit të mjeteve financiare për shërimin e trevjeçarit Vasilije Nikoliq nga Llapnasella, i cili ka
nevojë zrgjentisht për transplatimin e palcës kurrizore.
më shumë...

Apel për qytetarët për të raportuar aktivitetet e dyshimta
28 dhjetor 2017
Sot në Komunën e Graçanicës janë vendosur tabelat përmes të cilave qytetarët janë ftuar për t'i
raportuar policisë veprimet e dyshimta, si dhe ato të tjera të paligjshme në numrin 192.
më shumë...

U mbajt seanca konstituive e KK të Graçanicës
14 dhjetor 2017
Në sallën e Kuvendit u mbajt seanca konstituive e Kuvendit Komunal të Graçanicës.
më shumë...

Seanca e parë solemne e Kuvendit Komunal të Graçanicës
04 dhjetor 2017
Është caktuar seanca e parë solemne e Kuvendit Komunal të Graçanicës, e cila do të mbahet të enjten,
më 12 dhjetor 2017.
më shumë...

U shënua Dita Botërore kundër Diabetit
14 nëntor 2017
Me rastin e Ditës Botërore kundër Diabetit u organizua një aksion falas për matjen e glukozës së gjakut dhe presionit të gjakut. më shumë...

Rregullimi i rrugëve në Uglar, Preoc dhe Graçanicë
27 shtator 2017
Në disa vende në Komunën e Graçanicës janë në zhvillim punimet intensive për ndërtimin dhe
asfaltimin e rrugëve.
më shumë...

U mbajt mbledhja e Komitetit për Politikë dhe Financa
26 shtator 2017
Mbledhja e dytë e jashtëzakonshme e Komitetit për Politikë dhe Financa u mbajt në sallën e KK të
Graçanicës.
më shumë...

 

Aplikimi Online

udhezuesIMG.jpg      Statuti


riatdhesimi.jpg

Hyrja


«korrik»
MaEnPrShDi
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234