Mirësevini në Mitrovicë


Faqja e Mitrovices do te jetë faqja, ne të cilën qytetaret e komunës sonë, por edhe me gjere, mund të informohen për punën dhe te arriturat tona, por edhe me preokupimet tona dhe te qytetareve tanë.!

 

Njoftimet

lista-tatim-ne-prone.jpg

 raportet-komunale.jpg
udhezuesIMG.jpg
riatdhesimi.jpg

Qasje në E-mail zyrtar

web-mail.jpg

Vendimet e KK-Mitrovicë

WEB---vendimet.png

Regulloret e KK-Mitrovicë

Regulloret.jpg

Shpallje dhe Njoftime KK-Mitrovicë

Shpallje-Njoftime.jpg

Shpallje dhe Njoftime - Drejtoria Prokurimit - Mitrovicë

Drejtoria-e-Porkurimit---llogo-(1).jpg


download-(2).jpg
Raporti i akcioni "Ndihmo edhe TI"


               Regjistrimi i Bujqësisë
 

Lajme

Drejtoria e Shëndetësisë përmbush premtimin e dhënë
26 shkurt 2018
 
28277275_397000537418683_8536596949913653085_n.jpgJavën e kaluar, për nderë të Pavarësisë së Kosovës, Drejtoresha  e drejtorisë së  Shëndetësisë, Erseka Hasanaj Barani, e cila ishte e shoqëruar me Dr.Vllaznim Hotin dhe kryinfermierën Rukije  Hajdari Pllana, kanë vizituar pjesën Veriore të Mitrovicës, konkretisht Qendrën e Mjekësisë Familjare në lagjen "Kodra e Minatorëve”
më shumë...

Gjashtë shkolla nga Komuna e Mitrovicës, përfituese nga “Gara me Tabela të Zeza”
23 shkurt 2018
2.jpgGerman Development Cooperation dhe Rrjeti i Edukatorëve Bashkëmoshatarë (PEN),  të mërkurën kanë organizuar Ceremoninë  për Garën Përmbyllëse me Tabela të Zeza, gjatë kësaj Ceremonie  janë prezantuar rezultatet e projektit, me ç’rast kanë përfituar gjithsej 117 shkolla nga komunat e Kosovës. më shumë...

Drejtoresha e Shëndetësisë Erseka Barani, ka pritur në takim Hamez Berisha, Ud.Drejtor Ekzekutiv në Spitalin e Përgjithshëm”Dr.Sami Haxhibeqiri”-Mitrovicë
22 shkurt 2018
 
 
DSC_0394.JPG
Të enjten në ambientin e Komunës së Mitrovicës, Drejtoresha e Drejtorisë së Shëndetësisë Erseka Hasanaj Barani, ka mirëpritur në takim, Ud.Drejtorin Ekzekutiv Dr. Hamez Berisha, i cili ishte i shoqëruar me bashkëpunëtorin e tij menaxherin e IT-së, MR.Sc.Arbnor Bajraktari
 
më shumë...

U mbajt mbledhja e 4-të e Kuvendit të Komunës së Mitrovicës
22 shkurt 2018
DSC_0428.JPGTë enjten  u mbajt  mbledhja e katërt e Kuvendit të Komunës së Mitrovicës, me ç’rast janë diskutuar pika të shumta të rendit të ditës.  më shumë...

Ministria e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor do të realizoi gjashtë projekte madhore në qytetin e Mitrovicës
21 shkurt 2018
 
DSC_0330.JPGMinistrja e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Albena Reshitaj, dhe deputeti i Kuvendit të Kosovës, Islam Pacolli, janë mirëpritur  të mërkurën nga kryetari i Komunës, Agim Bahtiri, me ç’rast u nënshkrua Memorandum Mirëkuptimi dhe Bashkëpunimi për gjashtë projektet madhore që kjo Ministri  do të realizoj në Komunën e Mitrovicës.
më shumë...

Kryetari Bahtiri më bashkëpunorët e tij, ka pritur në takim përfaqësuesit e Kolegjit Heimerer
20 shkurt 2018
 DSC_0124.JPGTë martën në ambientin e komunës së Mitrovicës, kryetari Agim Bahtiri, i shoqëruar nga nënkryetari  Faruk 
Mujka dhe drejtori i drejtorisë së Urbanizmit Sami Zeka , kanë pritur në takim pronarin e Kolegjit Heimere ztr.Fredrich Heimeren, i cili ishte i shoqëruar me bashkëpunëtorë të tij.
më shumë...

Nis manifestimi “Java e Minatorëve”
20 shkurt 2018
DSC_0216.JPGKa nis manifestimi  “Java e Minatorëve”,  në shenjë përkujtimi të 29 vjetorit të Grevës së njohur të minatorëve. Në këtë  manifestim ku ishin të pranishëm qindra minatorë e qytetarë nga Mitrovica e më gjerë, ishte i pranishëm edhe  kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, Valdrin Lluka, Ministri i Zhvillimit Ekonomik , kryetari I Komunës, Agim Bahtiri, kryetari i sindikatës së punëtorëve të Trepçës,Shyqyri Sadiku si dhe drejtori i “Trepçës" Ahmet Tmava. më shumë...

U mbajt mbledhja e radhës e bordit të drejtorëve
20 shkurt 2018
 
28278935_1843500319276101_522746433_o.jpgNën udhëheqjen e kryetarit të komunës, Agim Bahtiri, dhe në prani të nënkryetarit Faruk Mujka, është mbajtur mbledhja e radhës e Bordit të drejtorëve
më shumë...

Përfaqësuesit e Komunës së Mitrovicës bënë homazhe tek varrezat e dëshmorëven për nderë të Ditës së Pavarësisë
20 shkurt 2018
 27972404_394574307661306_8446191633815833730_n.jpgKryetari i komunës të Mitrovicës, Agim Bahtiri, i shoqëruar nga nënkryetari Faruk Mujka dhe kryesuesi i K
uvendit të Mitrovicës, Jeton Ujkani së bashku me drejtorët e Drejtorive komunale, kanë venë lule të freskëta dhe kanë nderuar varrezat e dëshmorëve në Prekaz e Shipol, dëshmorët e lirisë, të cilët i sollën pavarësinë dhe lirinë Kosovës
më shumë...

Kryetari Bahtiri uron Pavarësinë e Kosovës
20 shkurt 2018
 
27867623_394171397701597_3467459596003854181_n.jpgKam nderin që si kryetar i Komunës së Mitrovicës, t’ju uroj 10-Vjetorin e Shpalljes së Pavarësisë së Kosovës. Data e 17 shkurtit 2008 do të mbetet përjetësisht në historinë e Kosovës, si kurorë e përpjekjeve shekullore të popullit tonë për liri, pavarësi, demokraci dhe dinjitet njerëzo
më shumë...

 

Njoftimin për marrjen online të faturës së Tatimit në pronë

faktuart-e-tatimit-ne-prone-online.jpg

Hyrja


Statuti i Komunës

ikona-statuti-i-komunes-se-Mitrovices.jpg
 
Plani i veprimit për Transparenc në Komunë
Plani-i-veprimit-per-transparenc-ne-komune.jpg

 Plani Lokal Antikorrupcion Gjendja Civile - Online

untitled.bmp
APLIKO ONLINE

Raportet e Auditimit
 

Buxheti i Komunës së Mitrovicës

Mitrovica-(1).jpg

Kanali Informativ në YouTube

youtube-logo-tv-(1).jpg


Faqja zyrtare në Facebook 

ikona-facebook.jpg

KomunaMItrovices Sa jeni të kënaqur me shërbimet komunale
 
1055
 
998
 
259

Bookmark this page to:Shto në Yahoo MyWeb Shto në Yahoo Bookmarks Shto në Twitter Shto në Facebook Shto në MySpace

Promovimi i të drejtave gjuhësore në Kosovë


RAPORTO ANKESËN

Ndreqe-600x400.jpg

E-drejta-per-mbrojtjen-e-te-dhenave-personale.jpg